Aplikacja do kontrolowania budżetu domowego na iOS

Aplikacja do kontrolowania domowego budżetu na iOS

Skuteczne oszczędzanie to problem wielu z nas. Wszyscy doskonale wiemy, że kontrola finansów jest niezbędna na co dzień, choć nie zawsze udaje nam się ten stan osiągnąć. Na rynku ciągle pojawiają się nowe rozwiązania, które mogą być pomocne w trudnym procesie oszczędzania, np. aplikacje na smartfony. Oczywiście nie wszystkie posiadają pełen zakres funkcji, które umożliwiają wygodnie je użytkować czy zaspokajają wszystkie nasze potrzeby. W przypadku, gdy szukamy aplikacji, którą możemy indywidualnie konfigurować i jest intuicyjna w obsłudze, warto przyjrzeć się Fin4Family.

aplikacja-do-budzetu-domowego-iosDlaczego warto wybrać aplikację Fin4Family?

Efektywne zaplanowanie domowego budżetu dla wielu z nas okazuje się, z różnych powodów, zbyt dużym wyzwaniem. Ogrom wydatków codziennych i okazjonalnych powoduje nasze zagubienie, a jeśli sensownie ich nie zaplanujemy, a zatem nie będziemy mieć nad nimi kontroli, to może się okazać, że pod koniec miesiąca nasze rachunki bankowe zieją pustką.

Fin4Family to aplikacja , która może nam pomóc w skutecznym kontrolowaniu domowego budżetu i w efektywnym oszczędzaniu. Korzystając z tego rozwiązania, nie musimy już zapisywać wydatków w notesie czy Excelu, przecież obydwa sposoby mają swoje ograniczenia i wymagania, które mogą nas zniechęcić bądź przerosnąć. Dzięki Fin4Family w każdej chwili będziemy mogli skontrolować listę dotychczasowych wydatków i odpowiednio, w razie konieczności, skorygować nasze finansowe plany.

aplikacja budżet domowy apple iphone

Fin4Family – aplikacja do zarządzania domowym budżetem na iPhone’a

Większość z nas ma zapewne kilka urządzeń elektronicznych używanych do komunikacji czy pracy. Laptopy, ipady, smartfony to urządzenia nowoczesne a także łatwe w obsłudze, niestety nie zawsze kompatybilne, bo mają inny system operacyjny. Bywa to wadą, szczególnie wtedy, gdy korzystamy z aplikacji do oszczędzania pieniędzy na więcej niż jednym urządzeniu.

Fin4Family można używać w trzech wariantach: na smartfonie z iOS-em, na smartfonie z Androidem oraz na komputerze z Windows-em. Używanie jednocześnie aplikacji w wersji mobilnej i komputerowej umożliwi korzystanie z dodatkowych funkcji, np. importu danych z banku, określania celów oszczędzania i śledzenie postępów realizacji założonych celów. Dzięki Fin4Family można się nie obawiać, że umknie nam jakiś wydatek, bo włączając synchronizację danych pomiędzy urządzeniami, uzyskujemy jednolitą bazę danych finansowych.

Plusy używania aplikacji Fin4Family

Co jeszcze, oprócz tego co powyżej, wyróżnia aplikację Fin4Family? Oprócz skutecznego kontrolowania domowego budżetu za pomocą aplikacji możemy łatwo i wygodnie określać cele oszczędzania. Wyjazd na wakacje, zakup nowego samochodu czy remont mieszkania – Fin4Family ułatwi nam proces gromadzenia oszczędności na każdy z tych celów i, bazując na naszym budżecie, pomoże zweryfikować, jak nam daleko bądź blisko do osiągnięcia tych celów.

Fin4Family – sposób na wygodne przechowywanie paragonów

Paragon to na pozór niepozorny dokument, ale bywają sytuacje, gdy okazuje się bardzo ważny – na jego podstawie możemy dokonać np. reklamacji albo zwrotu towaru. Niestety nie wszyscy mają zwyczaj je zachowywać na tzw. wszelki wypadek. Ci, którzy to robią, wiedzą, że te zatrzymane paragony czasem się gubią w natłoku innych dokumentów albo ulegają różnego typu uszkodzeniom.

Nasza aplikacja do zarządzania domowym budżetem umożliwia wygodne przechowywanie dowodów zakupów. Wystarczy, że zrobimy zdjęcie paragonu, a zostanie ono zachowane w aplikacji. Oczywiście możemy je dodatkowo opisać w sposób, który ułatwi jego odszukanie w razie potrzeby. Dzięki Fin4Family nie będziemy zmuszeni do przetrząsania stosu dokumentów w poszukiwaniu jednego paragonu.

Obok zdjęcia paragonu aplikacja umożliwia także zapisanie danych geolokalizacyjnych, dzięki czemu łatwo zidentyfikujemy miejsce zakupu.

Fin4Family – nieograniczone możliwości

Pracę z aplikacją możemy zorganizować w sposób, który będzie dla nas najbardziej optymalny. Mamy możliwość dodawania nieograniczonej liczby kategorii i podkategorii bądź ich modyfikowania. Możemy posługiwać się dowolnie wybraną walutą, a synchronizacja pozwoli nam na dzielenie się danymi z rodziną, co ułatwia prowadzenie wspólnego budżetu. Dzięki Fin4Family rozliczymy także grupowe wydatki, np. wyjście na koncert czy obiad z przyjaciółmi. Aplikacja automatycznie dokona podziału kosztów.
Możliwości wykorzystania aplikacji jest wiele, tylko od nas zależy, z ilu z nich i w jakim stopniu skorzystamy.